poniedziałek, 10 lutego 2020

Wojciech Hoge - Terapie Usui Reiki

Bioterapia Mikao Usui Reiki
Nazywam się Wojciech Hoge i jestem Uzdrowicielem stosując japońską sztukę uzdrawiania Mikao Usui ReiKi. Od wielu lat zajmuję się organizacją warsztatów dla chętnych nauczenia się tej pięknej, efektywnej metody Uzdrawiania. Warsztaty dla stopni początkujących i zaawansowanych prowadzone są zawsze przez prawdziwych Sensei (Mistrzów Reiki) tradycyjnego japońskiego systemu bioterapii Usui ReiKi. Wszystkich chętnych i potrzebujących uzdrowienia zapraszam na zabiegi/sesje terapeutyczne ReiKi w Pucku i okolicach praz Trójmieście. Możliwy dojazd do pacjenta. Terapie ReiKi Terapia metodą Mikao Usui ReiKi może być z powodzeniem stosowana zarówno w przypadku dolegliwości fizycznych, jaki i psychicznych. Sam dotyk, pełen miłości i współczucia ma moc uzdrawiania, podobnie masaże czy uciski punktów, które naucza się na drugim stopniu ReiKi. Dotyk uwalnia tłumione emocje i uspokaja, łagodzi stres i wprowadza w ciało poczucie bezpieczeństwa. Dotyk dla zdrowia to najbardziej pierwotna forma komunikowania mocy miłości. ReiKi jest to również praca z energią subtelną meridianów w ciele - podczas zabiegu wykonuje się oczyszczenie ciała z nagromadzonej energii chorobowej oraz energetyzuje się ciało w celu zasilenia go świeżą energią uzdrawiającą. Podczas zabiegu często następuje poszerzenie świadomości, które umożliwia osobie chorej zmianę relacji z chorobą - integrację treści i komunikatów, jakie ciało stara się przekazać w postaci choroby. Kiedy uda nam się rozpoznać i odczytać przesłanie, które nasze ciało przekazuje nam w postaci choroby, przestaje wówczas ona być niezbędną formą komunikacji.

Bardzo dobre efekty przynosi terapia ReiKi w połączeniu z innymi formami terapii, takimi jak np.: 
  • tradycyjna medycyna japońska, chińska lub tybetańska, 
  • psychosynteza, psychologia zorientowana na proces, 
  • medytacyjna integracja psychosomatyczna jak joga integralna, 
  • rebirthing - integracja oddechem - joga oddechowa,
  • sztuka afirmowania i autosugestii, 
  • terapie ajurwedyjskie. 
ReiKi działa przez nas - przez naszą boską cząstkę, poprzez istotę. Zwracając się do Najwyższej Istoty z prośbą o błogosławieństwo ReiKi, stajemy się kanałem dla Jej strumienia. To nie my uzdrawiamy - to ReiKi uzdrawia. To nie my kierujemy tą Energią Ki (Chi), gdyż posiada ona własną, najwyższą świadomość i zawsze działa dla Najwyższego Dobra. My jesteśmy jedynie przewodem Energii, przewodem dla energii Ki. Prosimy o tajemną energię Ki z pokorą a ona płynie przez nasze dłonie, spojrzenie, oddech i umysł. Na tym się zaczyna i KOŃCZY nasza rola w przekazie energii, jednak musimy znać miejsca przyłożenia dłoni na zarządców ciała czy ważniejsze punkty akupresury i meridiany. 

Energia ReiKi sama z siebie nigdy nie może nikomu szkodzić. Jej Źródłem jest Sonten - Najwyższa Jaźń, Boska Wola, a Sonten zawsze działa dla Najwyższego Dobra wszystkich stworzeń. Jednakże czasem może się zdarzyć, że skutki jej działania są inne od oczekiwanych, co wynika to z tego, że nasze ego nie jest w stanie ogarnąć swym zrozumieniem całej złożoności sytuacji i sposobów swego uzdrowienia. 

Japońscy Nauczyciele mówili że "nie możesz i nie powinieneś nawet próbować przewidzieć, jakie będą skutki zabiegu ReiKi. Jest to energia uzdrawiająca na bardzo wysokich poziomach. Jej skutki na poziomie fizycznym mogą być zdumiewające, szokujące i zaskakujące". 

Kontakt: 


Wojtek: tel. 533-766-743; 791-898-858


e-mail: reikipuck@gmail.com 


© Wszelkie prawa do publikacji zastrzeżone przez: usui-reiki-gakkai.blogspot.com Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza